Шайлоо 11-декабрда өтөт. Учурда үгүт иштери жүрүп жатат.

14. “Таза Кыргызстан” саясий партиясы

  1. Уржанова Бермет Усековна
  2. Джабраилов Аднан Зайндиевич
  3. Ардамина Любовь Викторовна
  4. Сапаралиев Доолотбек Бекишевич
  5. Гладилов Аркадий Аркадьевич
  6. Эрназарова Калдан Спабековна
  7. Катулевский Евгений Юрьевич
  8. Тотуев Эдиль Жээнбекович
  9. Молдокулова Эльмира Касымкуловна
  10. Чотуев Алмаз Дуйшенович

13. «Актив» саясий партиясы

  1. Иманалиев Курманбек Белекович
  2. Алишев Султан Тукешевич
  3. Ахметова Жумайым Тологоновна
  4. Бульба Андрей Викторович
  5. Кудакеева Каныкей Байдалиевна
  6. Курманбек уулу Жаныбек
  7. Боровиков Павел Михайлович
  8. Баклынкова Анна Владимировна
  9. Таргылов Кадырбек Айтышович
  10. Мамбеткадырова Айгуль Болотовна

12.  «Улуу Кыргызстан» саясий партиясы

  1. Эсенкожоев Улан Шукурбекович
  2. Чормошев Данияр Токтомуратович
  3. Омуралиева Лаура Тураровна
  4. Подобедов Олег Владимирович
  5. Мукамбетов Айбек Эсентурович
  6. Бообекова Венера Токоновна
  7. Калбаев Анарбек Калиллаевич
  8. Тургунбаев Рахат Жузупбекович
  9. Алсеитова Аяна Кубанычбековна
  10. Султаналиев Бердигул Токтобекович

11.  «Республика – Ата Журт» саясий партиясы

  1. Мидин уулу Канатбек
  2. Петрушевский Алексей Владимирович
  3. Молдобаева Гульнара Аскарбековна
  4. Музуралиев Канатбек Байсарыевич
  5. Исаков Толкунбек Маматович
  6. Лурова Лейла Хияновна
  7. Эргешов Казыбек Кочкорович
  8. Ниязов Эрмек Тургунбекович
  9. Байпакбаева Элюбала Джуйрукбаевна
  10. Эргешов Байсалбек Базарбекович

10. Кыргызстандын жашылдар партиясы

  1. Бошумова Тлеухор Изембековна
  2. Дуйшеналиев Уланбек Акынович
  3. Рысалиева Кундуз Зарылбековна
  4. Шарапов Турсунбай Рахматиллаевич
  5. Шералиева Индира Асанбековна
  6. Макаров Николай Иванович
  7. Сологуб Мария Александровна
  8. Анаркулов Нургазы Сейтказыевич
  9. Дуваза Лоджеза Рахмановна
  10. Четимбаев Самсаалы Темирбекович

9. Кыргызстан элдик-демократиялык партиясы

  1. Медетбеков Артур Капарович
  2. Неронов Вадим Сергеевич
  3. Умуралиева Калича Кусеиновна
  4. Худайбердиев Зариф Зайнидинович
  5. Нукеева Медина Анарбековна
  6. Кенешбеков Саламат Самаганович
  7. Видишев Павел Викторович
  8. Джолдошалиева Джамал Азимжановна
  9. Саитбаев Бахтияр Рахимджанович
  10. Орозов Жолдошбек Оскулович

8. “Демократ” партиясы

  1. Исанов Алмаз Насирдинович
  2. Качкынбаев Сейтек Садырбекович
  3. Усманалиева Бурулкан Матиевна
  4. Асангариев Мирбек Рысбекович
  5. Тукешов Султан Конокбаевич
  6. Торалиева Гулнура Тынчтыкбековна
  7. Акелеев Азамат Кубанычбекович
  8. Джумалиев Муктар Кабылбекович
  9. Абдыгулова Айгерим Аскарбековна
  10. Ашыркулов Кубан Абдыкапарович

7. Кыргызстан коммунисттер партиясы

  1. Тойбеков Ырысбек Орманкулович
  2. Бекеев Мукаш Капарович
  3. Ибраимова Гульмира Султановна
  4. Калыбеков Улукман Асанович
  5. Садыков Азамат Сталбекович
  6. Айдарова Светлана Курманбековна
  7. Джапиев Жалил Джелкачиевич
  8. Ким Сергей Антонович
  9. Ажыбекова Сейил Сагындыковна
  10. Кириченко Игорь Николаевич

6. “Аалам” саясий патиясы

  1. Ысманалиев Медербек Рахманович
  2. Сорокин Алексей Владимирович
  3. Турдумамбетова Гульнара Бекматовна
  4. Джолдошов Улан Болотович
  5. Алиев Марат Масудович
  6. Алымкулова Бактыгул Эмиловна
  7. Усеналиев Бекжан Бактыбекович
  8. Маданбеков Изат Алымкулович
  9. Конурбаева Айсулуу Белековна
  10. Солтоналиев Эрнисбек Орокчуевич

5. «Кыргызстан» партиясы

  1. Сагынов Таалайбек Джолдошбекович
  2. Конгантиев Куванычбек Камбаралыевич
  3. Кулматова Наталья Анатольевна
  4. Акматбаев Муратбек Таберикович
  5. Адылбеков Увазарбек Есенаманович
  6. Никитина Надежда Георгиевна
  7. Автандил уулу Нурлан
  8. Валирахунов Харки Аданович
  9. Сатыбалдиева Гульнара Терекбаевна
  10. Кыдырбаев УлукАсанкарыевич

4.  «Мекеним Кыргызстан» саясий партиясы

  1. Шабданов Марлис Нарыналиевич
  2. Дашков Василий Анатольевич
  3. Курманалиева Динара Таштанбековна
  4. Алымов Жанарбек Жапарович
  5. Абдраев Базарбек Кошоевич
  6. Алымкулова Махабат Эсенбековна
  7. Абдыкадыров Улан Эмилбекович
  8. Куручбеков Аскарбек Бактыбекович
  9. Султанкулова Чолпон Болотбековна
  10. Десятников Павел Николаевич

3.  «Өнүгүү-Прогресс» партиясы

  1. Абдылдаев Нурдин Туратбекович
  2. Сариев Таалайбек Жолдошбаевич
  3. Куламбаева Асель Мундузбаевна
  4. Сыдыков Эмил Мурзабекович
  5. Сариев Аликбай Токталиевич
  6. Жолдошбаева Наргиза Камчыбековна
  7. Аматов Рысбай Аматович
  8. Досиев Эдик Шарипович
  9. Абдиллаева Жанаркан Абдиллаевна
  10. Белошаров Манас Джапарович

2.  «Жаны Доор»  партиясы

  1. Ырсалиев Жамалбек Самарбекович
  2. Кочкоров Улукбек Тойчубаевич
  3. Зорина Елена Николаевна
  4. Абдыкалык уулу Талгат
  5. Борубаев Жакыпбек Жаркынбаевич
  6. Карабекова Аида Камилжановна
  7. Эгембердиев Адилет Омурбекович
  8. Бекназаров Эрнис Азимбекович
  9. Куттубаева АйнагулТукешевна
  10. Бейшеев Азат Дуулатбекович

1. КСДП

  1. Кененбаев Алмаз Муканович
  2. Васильев Лев Алексеевич
  3. Бердникова Евгения Александровна
  4. Шукуров Эмиль Джапарович
  5. Усубалиев Эрмек Сыргакович
  6. Тынымсейитова Нуржан Мырзагуловна
  7. Уланов Алмазбек Уланович
  8. Докенов Эрнис Шарапидинович
  9. Лисниченко Валентина Михайловна
  10. Салымбеков Жумабек Мамытбаевич

Эгер ката тапсаңыз, сураныч, катаны белгилеп туруп, Ctrl+Enter баскычын басыңыз!

comments powered by HyperComments
Бөлүшүү